Ceny za tovar, doplnkové služby a expedíciu

Základnej ceny za brúsené poháre na zákazku

Základná cena zahŕňa vlastný pohár a vypieskovanie až desiatich znakov (písmen) s termínom zhotovenia max. 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky, pričom termínom "zhotovenie" nie je myslené doručenie - so zreteľom na formu premiestnenia tovaru (osobne v Bratislave do 2 dní, Slovenskou poštou až 3 dni od vyrobení).

Konkrétna cena sa zobrazuje vždy u daného produktu (od 7,60 EUR u panákov (pohárikov), cez 8,70 EUR za hrnček na kávu po 11,60 EUR za najdrahší polliter na pivo).

Konečnú cenu uvidíte vždy ešte pred odoslaním svojej konkrétnej objednávky. U objednávky nad 15 ks ponúkame výhodnejšiu individuálnu kalkuláciu.

Pri objednaní viac pohárov (produktov) sa cena s každým ďalším pohárom znižuje o 0,2 eur, až do maximálnej výšky 15ks.

U väčšej objednávky nás kontaktujte na mail osobní@sklodar.cz alebo na tel: +420 608 16 15 51 a bude Vám navrhnutá výhodnejšia cena. Cena o 0,2 EUR sa znižuje aj pri kombinácii rôznych produktov s rôznymi motívmi (napr. poháre s obrázkom + hrnček na čaj s menom).

Nie sme platcami DPH.

Ceny ďalších doplnkov

Za vypieskovanie 11. a každého ďalšieho znaku je účtované 0,1 EUR.

Za vypieskovanie motívu z našej galérie je účtované podľa náročnosti 0,8 - 2,4 EUR. Cena je vždy uvedená u konkrétneho motívu. Vlastný motív dodaný v krivkách, bez nutnosti jeho ďalších úprav je spoplatnený čiastkou 3 EUR.

Cena za darčekovú krabicu je 2,9 EUR. Prevedenie vždy biely spodok, tmavo modré viečko, modrá saténová výstelka (iba dojčenské fľaše pre dievčatká je v červenom prevedení).

Vypieskovanie textu alebo motívu z viacerých strán je spoplatnené čiastkou 1 EUR.

Za expresný príplatok 6 EUR je možné polliter zhotoviť do dvoch pracovných dní. POZOR - lehota výroby nie je lehota doručenia!!!

Prípadne prepracovanie motívu vlastného (tam kde je to možné) je účtované 2-12 EUR a je riešené vždy individuálne.

Za 2. a ďalšie úpravy návrhov môže byť účtované 2 EUR. Na základe záväznej objednávky je prvý návrh zaslaný zadarmo.

Ceny za distribúciu a balné

Odobranie tovaru osobne v pobočke firmy Z-point je spoplatnené sumou 5,20 EUR (platba vopred na účet) a 6,60 EUR (platba na dobierku).

Doručenie tovaru na adresu (SK Packeta Home) s dodaním cca 3 dni od odoslania tovaru) stojí 6,90 EUR (s platbou vopred na účet) a 8,80 EUR (na dobierku).

Platba dobierkou je spoplatnená (1,4 EUR u Z-point a 1,9 EUR u Slovenské pošty). Tento poplatok účtovaný nie je pri platbe vopred priamo na náš účet číslo IBAN - CZ1320100000002200539624, BIC/SWIFT - FIOBCZPPXXX.

Pri vyššej objednávke (spravidla nad 80 EUR) môže byť vyžadovaná zálohová platba vopred.