Vlastný obrázkový motív na poháre

Ak ste v galérii obrázkov nenašli nič, čo by Vám tematicky vyhovovalo, ale netrváte na svojom konkrétnom motívu, nestrácajte čas študovaním nasledujúceho textu a len nám napíšte, aký motív si prajete. Pokúsime sa Vám sami ponúknuť riešenie.

Upozornenie: Ak máte želanie mať pohár s vaším konkrétnym motívom (napr. logom firmy), radi Vám ho na pohár vybrúsime.
Dbajte prosím na ochranné práva značiek (pozri obchodné podmienky) a dodržanie potrebných špecifikácií, ktoré výroba brúsených pohárov na zákazku má.

V akom formáte je nutné obrázok dodať?

Naša technológia značenia skla si vyžaduje dodržanie nasledujúcich špecifikácií, ktoré si prosím pred odoslaním vášho motívu starostlivo preštudujte. Vopred sa ospravedlňujeme, ak z časových dôvodov nebudeme vôbec reagovať na požiadavky, pri ktorých výslovne uvádzame, že je spracovať našou technológiou nemôžeme - čo sú fotografie, farebné motívy alebo obrázky s rôznymi odtieňmi šedej či príliš jemnými detailmi, JPG alebo PNG súbory. Výnimkou je, ak je možné napr. farebné logo firmy previesť do čiernobielej podoby.

 

  • Váš motív musí byť jednofarebná perokresba, tedy 100% čierna. Rastrový (= tónovaný) alebo dokonca farebný obrázok a fotografie vám bohužiaľ brúsením spracovať nedokážeme.
  • minimálny rozmer najmenší linky v motíve musí mať na pohári rozmer aspoň 12 x 0,8 mm a priemer najmenšieho samostatného bodu musí byť aspoň 1,5 mm. Váš motív bude mať v reáli na pohári rozmer cca 6x9cm, čo majte, prosím, na zreteli!!
  • všetky písma musia byť exportované do kriviek
  • súbor určený pre brúsenie nám zašlite najlepšie v Coreli X4. V iných programoch a jednoduchších motívoch niekedy pomôže uloženie do PDF. Rozhodne motív nie je možné spracovať, ak bude dodaný vo formáte JPG alebo PNG.
  • zaslaný súbor musí mať správnu vektorovú podobu.
  • Iba "preuloženie" motívu do grafického programu nie je dostačujúce, ak pred uložením nie je prevedený do kriviek!!

Motívy, ktoré nebudú dodané v 100% kvalite, ale budú aspoň dodané vo forme, ktorá nám umožní jeho ďalšie spracovanie, vám podľa náročnosti môžeme sami upraviť za čiastku 2 - 12 eur.

Vaše motívy spolu s číslom objednávky (číslo získate po vyplnení objednávky) zasielajte na objednavky@poharik.sk